Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagy Vampire Knight fan...

Vancsu1998624 kérdése:

Nagy Vampire Knight fan vagyok, láttam az animét, elolvastam a mangát és ott összezavarodtam, mikor Kaname azt mondja Yuukinak, hogy nem a testvére és visszaemlékezik meg ilyenek. Most akkor Yukinak ki Kaname?

Figyelt kérdés
És arra is kiváncsi volnék,hogy ki a titokzatos nő ott ... eléggé zavarosan volt megrajzolva ... -légyszi valaki

2013. dec. 29. 09:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

még nem néztem végig az animét (csak a sima Vampire Knightot, még van a Quilty és a 2. évad), és nem is olvastam a mangát.


Viszont tudom, hogy (ha később nem változik a helyzet) Kaname csak megmentette Yuukit, és semmi rokoni szálak nem fűzik őket egymáshoz. Nem testvérek, meg semmit. Csak megmentette egy E szintű vámpírtól, és "keresett" neki családot. De nem tudok róla, hogy testvérek lennének, csak nagyon rég óta ismerik egymást.

2013. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
aha ... lehet köszi :)
2013. dec. 31. 13:02
 3/15 anonim válasza:
Ha én jól értelmeztem Kaname és Yuuki testvérek. Ez szinte 99,99%!
2013. dec. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Én láttam az összes évadot .. és Igen testvérek. 1000000000000000000000000000 % szerelmes testvér pár xd
2014. jan. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De az évad befejezetlen ,,,folytatódik csak nincs forgatha ,,,csak manga formáában ... és ott elmondja neki h igazából nem testvérek ....
2014. jan. 1. 10:34
 6/15 anonim ***** válasza:

első vagyok. Bocsánat, tényleg nem számítottam ilyen fordulatra, de igen, Yuuki és Kaname tényleg testvérek (mármint a Guility 10. részében, ahol most tartok, azok), és a szüleik is szerelmes testvérek.

Még egyszer elnézést kérek...

2014. jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem ...tényleg nem testvérek ... mangában a guilty folytatásában visszaemlékeznek ... és ott mondja yuukinak hogy megéri ha ezek utn nem akar vele lenni mert nem testvérek és sajnálja ogy elrabolta a tesvér szerepét ...csak aztán nemértem az angol szöveget...
2014. jan. 1. 15:12
 8/15 A kérdező kommentje:
az animében tényleg ugy mondják ... és ha figyelmesen nézitek mondja is kaname ,,mikor átváltoztatja yuukit hogy bárcsak teljes testvérem lenne.. talán aidónak mondja
2014. jan. 1. 15:14
 9/15 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


igen, az nekem is feltűnt, hogy mondta, hogy "Bárcsak édes testvérének született volna", vagy ilyesmi.


Te hol nézted tovább?

2014. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nem filmesétettek meg sajnos ... nemfojtatják animében ,,,, mangában olvastam el .az ugyanaz csak annyi hogy rajzolva van szöveggel... és még magyarul nincs ...
2014. jan. 2. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!