Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért írják ki Facebookon,...

Miért írják ki Facebookon, hogy örökbe fogadok egy majmot?

Figyelt kérdés
Már sokszor láttam, de még mindig nem tudom. Valaki?

2013. dec. 29. 18:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, én még nem találkoztam ezzel. Biztosan csak valami humorosnak hitt vacak, nem sokáig kell nézegetned tuti!
2013. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

azt is szokták hogy "egy egér átrohant a lábamon"

és általában csajok írogatják pár napja

nem tudom én se hogy mit jelent; de kíváncsi lennék rá

2013. dec. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
92%
ez egy játék.ha ezt a posztot lájkolod vagy kommentelsz,akkor neked is kikell raknod valami hülyeséget,vannak választási lehetőségek...
2013. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Van valami konkrét jelentése, hogy mi mit jelent? Mik közül lehet választani?
2013. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
"Ez egy játék, és akkor most te leszel egy másik áldozata. Hehe! Nem kellett volna kommentálni/ lájkolni az állapotom, HAHAHA! Ha beleestél a csapdába, részt kell venned a játékban! Az a személy, aki kedveli, vagy megjegyzéseket fűz a bejegyzésemhez, annak választania kell az alábbi mondatok közül és ki kell tennie a saját Facebook állapotának legalább 24 órára. A mondatok: 1. Én már 42 különböző kapcsolatban voltam. 2. Azt hiszem, szerelmes vagyok valakibe, mit tegyek? 3. Valaki felajánlott nekem egy állást prostituáltként, de bizonytalan vagyok. 4. Úgy döntöttem, hogy többé nem viselek fehérneműt. 5. Még mindig szeretem az exem. 6. Úgy döntöttem, hogy meleg / leszbikus leszek. 7. Terhes vagyok. 8. Gyereket akarok. 9.. Egy egér átfutott a lábamon. 10. Örökbe fogadok egy majmot. 11. A férjem / feleségem / szeretője talált új állást, Kínába költözünk. Megjegyzés: ne feledd, csak egyszer használható egy ilyen mondat. Nincs magyarázat, sem hozzászólás. Ha valaki kommentál, kedveli a státuszod, küldd el neki ezt az üzenetet. Meg kell csinálni, és kérlek, tartsd a titkot!;) kezdődhet a játék. xd"
2013. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Az igen! xDD

Terhes vagyok- 22/F :D

2013. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Istenem:D:D:D Ez a világ ennél mélyebbre már nem is süllyedhetne ... Gratulálok annak a magas intelligenciájú embernek aki ezt kitalálta. :D
2013. dec. 29. 20:06
 8/16 A kérdező kommentje:
Ja igen, és köszönöm a választ!:)
2013. dec. 29. 20:07
 9/16 anonim válasza:
86%
lájkoltam és akkor mivan?? ez kötelező ha nem csinálom milesz??:OO
2013. dec. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
98%
Régi myvipes körlevelekhez hasonlóan ez is kötelező, de ha nem teszed meg pár napon belül meghalsz. A döntés a tied! :D
2013. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!