Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek Szilveszter este...

Szerintetek Szilveszter este ez törvényellenes/zavaró lenne?

Figyelt kérdés

Holnap este Szilveszter, ezért gondoltam kimegyek egy közeli kis mezőre (kertváros), és kilövök pár riasztótöltényt az egyébként teljesen jogszerűen tartott gáz-riasztó fegyveremből.


A kérdés csupán annyi, hogy ez mennyire zavarhatja a környéken lakókat, esetleg indíthatnak-e ellenem bármiféle eljárást csendháborítás miatt (tudom ez viccesen hangzik szilveszter napján, de hát no)



2013. dec. 30. 15:18
 1/8 anonim válasza:
100%
Hát szerintem pont le fogják kakálni, max tüzijátéknak nézik, gondolom kertvárosban is szoktak ilyenkor durrogtatni rendesen.
2013. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Csendháborítási törvény nem él szilveszter éjszakáján :D

Viszont viselési engedélyed legyen nálad ha viszed,ha meg nincs inkább ne mert hátha igazoltatnak.

Amúgy meg nem szólnak érte.

2013. dec. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a gyors válaszokat:)


remélem tényleg elvegyül majd a nagy petárdazajban, hiszen csak 133 dB a hangnyomása


viselési engedélyem viszont nincsen hozzá mert a napokb an vettem, de majd dobozban töltetlenül kiviszem, szétnézek hogy jön-e rendőrbácsi (ami a mi környékünkön gyakorlatilag kizárt), és hadd szóljon

elméletileg nem szólhat érte, ha töltetlenül, elzárva szállítom utcán, ugye?

2013. dec. 30. 21:52
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
És mi a jó ebben?
2013. dec. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Inkább igyál meg egy üveg jó minőségű bort. Csókold meg a párod, szexelj egy nagyot, és kívánj boldog újévet neki. Akkor nem ijesztgettél sem ember, sem állatot halálra (az állatoknál ez fokozottan igaz! a rémülettől menekülnek, elütik őket, vagy éhen halnak az utcán) és nem kell félned a rendőrbácsiktól sem. És üdvös a karmádnak is.
2013. dec. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 vyrob ***** válasza:
100%
elöttem lévő választ csak egy begyöpösödött ember irhata hát igen van ilyen. inkább igyon és legyen részeg mintsem előjön egy tüzijáték szerüséget gratulálok kérdésiró remélem előted szilveszter az ennek a naplya nyafogókkal pedig nem kell törődni !!!! ;)
2014. ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Vyrob: szerintem van benne valami igazság amit az előtted szóló írt, de ugyanakkor megjegyzem hogy egy teljesen elhagyatott környékre mentem ki ahol nem zavartam senkit, IGEN, hazafelé menet találkoztam két rendőrrel, de őket ismertem, megkérdeztem őket a dologról és azt mondták hogy amíg nem fenyegetek ezzel senkit addig teljesen rendben van



A barátnőről annyit hogy ha lenne akkor vele töltöttem volna értelemszerűen :)

2014. ápr. 6. 09:15
 8/8 vyrob ***** válasza:
81%
az a lényeg hogy előted :D én meg a ház elé egy nagy parkhoz volt ott minden hangos volt de szilveszter van egyszer egy évben .nekem van bari nőm és melette idén ugyanugy tüzijátékoztam .mig nálunk volt hogy aludni se lehetett a sok hülye kutyának az ugatásától szilveszterkor revansot vehettem persze hangosnak hangos volt de kulturáltan csináltam nem veszéjeztettem vele senkit én az elöttem szolóval nem értek egyet majdnem mindenhová ki irta azt hogy jajj a kutyák szerencsétlen állatok meghogy a tüzijáték kedvelők milyen primitivek stb :D miért lenénk azok én is kulturál körülmények melett és te is mondjuk neked szerencsés mert van kietlen terület. városba nincs it parkok vannak de a házaktól távól áltam biztonsági távolság betartva nyugodtan tüzijátékozzál te is kutyások nagyon tudnak szájalni ilyenkor. bezzeg a szart föltakaritani a meletünk lévő kis játszótérről azt már nem meg ugattatni a dögöket egész évben ugy hogy it a panelba meletünk szomszédnak 4 nagy hülye kutyája van és még én vagyok szilokor az állatkinzó véletlenül sem ő áá dehogy én mert minek tüzijátékozok szilokor szegény kutyákk stb nem érdekel ez az én napom 1 nap egy évben :) :) :)
2014. ápr. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!