Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyes emok miért vagydossák...

MasieHK kérdése:

Egyes emok miért vagydossák magukat?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele,hogy nem minden emo vagdossa magát,de hallottam már olyanról is amelyik ige. Szóval főképp ilyen embereket kérdezek. Milyen a felfogásotok? Miért teszitek ezt?
2013. dec. 31. 09:51
 1/10 A kérdező kommentje:
hoppá,bocsánat a picike hibáért *vagdossák :)
2013. dec. 31. 09:51
 2/10 anonim ***** válasza:

Arra szoktak hivatkozni, hogy a testi fajdalom elvonja a figyelmet a lelki bajaikrol... esetleg, hogy jo erzessel tolti el oket a fajdalom...

bar akkor meg ertetlenkednek, amikor a hegek nem gyogyulnak, meg mar a kes latvanyatol hanyingeruk van meg rosszul vannak...


A problema veluk az, hogy onsajnaltatoak, es nagy dobra verik az ostobasagukat.. ha problemad van, akkor oldd meb, ne jajgass, mint egy venasszony:D

2013. dec. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2014. jan. 1. 12:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak önsajnálatról van szó

"Arra szoktak hivatkozni, hogy a testi fajdalom elvonja a figyelmet a lelki bajaikrol."

Én is ezt hallottam,de ebben azt nem értem,hogy a vagdosással lényegében csak még több lelki fájdalmat szereznek,szóval ennek semmi értelmeXDCsak egy kifogás az önsajnálat ellen...

2014. jan. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy "atlagnal erzelmesebb" embernek aztan magyarazhatod, hogy mi logikus es mi nem...
2014. jan. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 narutix35 válasza:
Én emo vagyok.Én is vágdosom néha magam.Azért csináljuk mert ha külső sérüléseket ,fájdalmat okozunk magunknak akkor a belső,lelki fájdalom nem fáj annyira....
2014. jan. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mondtam én:D


és az nem zavar, hogy a fizikai fájdalom a léleknek is árt, és emiatt mégjobban sérül az az érzékeny lelkecskéd?:D

2014. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
én nem vagyok emos de vagdostam magam amikor az összes barátom ellenem fordúlt mert összevesztem az egyik barátnőmmel..és idegileg ki készűltem és szerintem ez nem önsajnálat mert nem tudja senki h vagdossa valaki magát mert mások elött szégyelli..én legalábbis így vagyok vele. :)
2014. márc. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 emoka julcsi válasza:
Uuu. Vigyázzatok. Gondolom tudjátok ha véletlenül tul mélyre vágtok. És tul későn mentek korházba... pápá mozgatható kéz... :/ vigyázzatok.
2014. jún. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 12 voltam amikor először vágtam magam. Több hónapnyi gyűlölet robbant ki belőlem amikor valaki nagyon megbántott. És tényleg jobb lett utána... A vágásaimat sosem mutattam meg másoknak, persze volt hogy látták mert a csuklókat nyáron nem lehet igazán eltakarni, de a lényeg az hogy nem önsajnálatból csináltam. Ha az lett volna a szándékom akkor mindenkinek megmutatom az összes vágásom stb. És ha egyszer megvágod magad akkor utána függő leszel...
2014. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!