Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek Kecskemét munkahel...

Szerintetek Kecskemét munkahely szempontjából élhető város? , vissza szeretnék költözni, de nem tudom érdemese, találok-e munkát ott, elsősorban női betanított illetve segédmunkák érdekelnének . Valaki hasznos tanácsot adni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 08:06
 1/4 NevoBP válasza:
szerintem gyorsan felejtsd el. iden pestrol mentem szegedre. minden tonkrement, orultem h visszajutottam pestre. epphogy nem kerultem utcara. / sopron, pest pecs. ezek a teruletek meg elnek. kecso meg kkfh cinkes mar. tul kicsik.
2014. jan. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 NevoBP válasza:
iden.... 2013 ban :D
2014. jan. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tény, hogy nem adok bele mindent az álláskeresésbe, de lassan egy éve nem találok munkahelyet. Barátaim itt nincsenek, tök egyedül vagyok. E két okból alig várom, hogy el tudjak költözni Pestre.
2014. jan. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NevoBP válasza:
netrol nem is fogsz talalni. viszont lehet tudok neked valamit. kereszturon van egy munkakozvetito (s-forras) es eleg sok embert vesznek fel egy gyali kontaktlencsegyarba. en voltam ott de aztan lett mas melohelyem. 3muszak, 8ora, heti hat nap. en gepkezelo voltam.
2014. jan. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!