Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy csapos hozzám érhet?...

Egy csapos hozzám érhet? Lökdöshet?

Figyelt kérdés
Tegnap , szórakozóhelyen töltöttem a szilvesztert és már valahogy éjfél után fejre fordítottam egy sörös üveget ( nem láttam , hogy volt benne valami ,de kb egy korty sör) . Ezt meglátta az egyik csapos odajött hozzám azt mondta h takarodjak innen ,én mondtam hogy rendben elindultam kifele ,erre elindult utánam és elég erőteljesen rám lökött egy 4-5 öt( de úgy hogy majdnem megnyaltam az aszfalot) és közben szidta édesanyám... beismerem nem volt szép húzás ,hogy plusz melót csináltam neki , de szerintem nem ez volt a megfelelő reakció és úgy ,hogy ha jól tudom akkor ő nem lökdöshet.Mellesleg a másik csapos meg nem akart jönni csak őt lefogták.

2014. jan. 1. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát elég durván viselkedett.De ez neki nem szórakozás volt hanem munka és már lehet ,hogy elegük volt. De akkor se viselkedhet volna így .
2014. jan. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nem érhet hozzám , vagy igen?
2014. jan. 1. 15:53
 3/3 anonim ***** válasza:
nem
2014. jan. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!