Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen csikkek azok az eldobot...

Milyen csikkek azok az eldobott rózsaszínes csikkek?

Figyelt kérdés

Sok cigarettacsikket látok az utcán eldobva és van amelyik ilyen rózsaszínes,mintha belemártották volna ilyen rózsaszín akármi lébe. Miért ilyen rózsaszínes egyik-másik csikk.

Valamint sok ilyen hegyes műanyag kupakokat látok az utcán kb. két napja,azok mik?



2014. jan. 4. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
A rúzstól rózsaszínes, amivel a nénik bekenik a szájukat, hogy szebbnek tűnjenek, aztán rákenődik a cigarettára, ami meg azért kell, hogy menőbbnek tűnjenek. Értem?
2014. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
véletlen találtam ezt a kérdést, de rögtön tudtam, mire gondolsz. vagyis inkább sejtem. :DD szóval szerintem az a rózsaszín cigi csikk egy csempész cigi maradéka. lifa strawberry a neve, olcsó, de borzasztó. szegényebb népek szívják. én előtte sose vettem észre csak azóta mióta egyszer mutatott ilyet egy ismerősöm aki a csepeli piacról vette poénból. van belőle zöldalmás is. amúgy így néz ki: [link]
2014. máj. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!