Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért menő mostanság ennyire...

Miért menő mostanság ennyire a tetoválás?

Figyelt kérdés
Annyi sok majmon látok, hogy mostanság már azokat kell számon tartani akiken nincsen semmi. Vannak ilyen nagy deszkás under arcok kemény tetkókkal, divatos rucikkal, akik állítólag nagyon nagy forradalmárok, persze mindegyikük futószalagról lepottyant. Aztán vannak a mély gondolatmenetű, intellektuál személyek, kiknek egy tróger, igénytelen f.s kiemeli a személyiségüket, vagy akár egy oda firkantott Oravecz Nóra szintű agymenés összefoglalja életét, célját. Kérdem én, MI A GÖRCSNEK EZ A SOK A TETKÓ??
2014. jan. 4. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csak most menő, mindig is voltak olyan időszakok, amikor divat volt a tetoválás. Szerintem soha nem megy ki a divatból, persze biztosan lesznek még olyan évek, amikor nem lesz annyira felkapott. Amúgy szerintem is hülyeség.. az egy dolog, hogy fontosnak tartok valamit, de nem kell magamra varratnom, hogy megőrizzem az emléket. Na meg kinek jó az, ha tűvel szurkálják.
2014. jan. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? Mindenki azt csinál magával, amit akar. Mit zavar az téged?
2014. jan. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azért zavar, mert eléggé pihent agyú vagyok, hogy foglalkozzak ilyen semmiségekkel :D
2014. jan. 4. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!