Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Még nem jelentkeztem felvételi...

Még nem jelentkeztem felvételizni! Pedig arra a szakra ahova menni szeretnék kell. Most mit tegyek? Kifutottam az időből? Ké

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek...egy 14 éves lány
2014. jan. 4. 16:03
 1/2 anonim válasza:

A központi írásbelire való jelentkezés határideje Dec. 10. volt. Ezt Jan. 18-án 10 órakor kell majd minden magyar 8. osztályos gyereknek megírni. Enélkül sehova sem vesznek föl. Tartanak pótírásbelit is, de arra nyomós indokkal ülhetsz csak be. Arra is jelentkezni kell a a rendes írásbeli időpontjáig. Szerintem kérdezz meg tanárokat ezügyben!

Egyébként tőlem is bármit kérdezhetsz, én is idén felvételizem, szívesen segítek.

(Amúgy milyen iskolába jársz, hogy csak most nyilalt ez beléd?)

2014. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na,történt vmi azóta?
2014. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!