Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy kezdő író vagyok és...

Cynthia97 kérdése:

Egy kezdő író vagyok és hamarosan befejezem az első regényemet csak kiadó terén vagyok egy kicsit tanácstalan. Szerintetek hova érdemes egy kezdő írónak beküldeni a művét?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és most írom az első regényemet amit hamarosan be is fejezek, viszont nem tudom hova küldjem be. Az Alexandrához nincs bátorságom beküldeni ők túl nagy falat lennének, ebben kérem a segítségeteket.

2014. jan. 5. 10:35
 1/4 Mr.Cs ***** válasza:

Ezzel kapcsolatban semmit nem tudok és hát ezért bocsánat is, de érdekelne a téma.

Például.

Miről szól?

Hány oldalasra sikerült?

Mióta írod?

2014. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha befejzetem én lazán beküldöm az Alexandrához is. :)
2014. jan. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Könyvmolyképzőnek van egy Aranymosás nevű pályázata, szerintem érdemes lenne ide elküldened. Nézz utána.
2014. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Engem érdekelne a könyved, küldenél belőle néhány részetet, mert szívesen elolvasnám
2015. okt. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!