Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miből áll egy ilyen rajzkészle...

Miből áll egy ilyen rajzkészlet? Hogy éri meg jobban, ha én állítom össze vagy ha már egyben veszem?

Figyelt kérdés

Egy olyan embernek szeretnék rajzkészletet ajándékozni,aki grafittal szokott rajzolni és szeretné a szénnel való rajzolást kipróbálni. Ahhoz kérnék segítséget,hogy egy ilyen készletbe pontosan miket lehetne rakni? Milyen ceruzák,radírok stb. És hobbiboltban vagy papírüzletben lehetne beszerezni a szükséges dolgokat?

Egyszerű,olcsó de mégis jó készletet szeretnék.


2014. jan. 5. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Aldiban/Lidl-ben lehet kapni a legjobb áron, egész készletet. Érdemes nézni az újságukat, mert nem mindig van ilyen készlet. Nekem is ilyen van, kaptam ezért nem tudom mennyi lehetett az ára, kb.4000-re tippelem, viszont árában és minőségében is kiváló. Ha egyenként veszed akkor szeritem drágábban jösz ki, mert általában egyesével a drágább eszközöket lehet venni. Művészellátókbab is szétnézhetsz azért, lehet ajánl valamit a boltos.;)
2014. jan. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
letudnád írni hogy mik vannak abban a készletben?
2014. jan. 5. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!