Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok nekem forgatókönyvíróka...

Vikicew kérdése:

Tudtok nekem forgatókönyvírókat, vagy írót akivel kapcsolatba tudok lépni? Milyen úton módon tudnám a filmvilággal megismertetni a novellámat?

Figyelt kérdés
Írtam egy novellát, ami egy romantikus dráma, és akik eddig elolvasták, mind azt mondták, hogy filmbe illő, és gyönyörű történet. Ezért szeretném ha elkészülne belőle egy forgatókönyv.

2014. jan. 5. 12:03
 1/1 anonim válasza:
New York-ban dolgozom kisebb fajta forgatokonyvirokent, vagokent. Ird le a sztorid lenyeget 2-3-4 oldalban, es kuldd el nekem. Ez alapjan meg tudom mondani, hogy egyaltalan van-e esely ra, hogy filmre vigyek, valamint igy nem kell felned attol sem, hogy ellopom.
2014. jan. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!