Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet fájdalommentesen...

Csibi93 kérdése:

Hogyan lehet fájdalommentesen betörni egy vasutas surranót? Javaslatokat és tippeket kérek

Figyelt kérdés
Vázolom...3 napja van nálam és azóta hordom gyakorlatilag már a sarkomon nincs bőr és a lábfejem is bedagadt. A méret fasza kényelmes pont végigér a lábam benne. Azt hallottam, hogy bele kell tenni a surranót bugyogó vízbe gyakorlatilag egy kicsit főzni kell benne, majd kicsit hűlni kell hagyni de még fel kell vennem melegen jól meghúzni a lábamon és járkálni benne meg lábujjhegyen menni, meg testápolóval vastagon bekenni egy éjszakára és reggel áttörülni, meg disznózsírral bekenni. Szerintetek melyik a jobb, vagy más tipp esetleg? Előre köszi a tippeket

2014. jan. 6. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
A bakancson hátul a saroknál és a fölötte lévő részt egy kalapáccsal ütögesd, amíg meg nem puhul kicsit az anyag, a sarkadat meg ragaszd le ragtapasszal, amíg begyógyul a seb.
2014. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Én úgy szoktam betörni a keményebb bőr bakancsokat (pláne, mivel a sarkaimon hátul van egy-egy kinövés) hogy felveszem ülőmunkához egy napra. Mondjuk szombaton a kertészkedésnél. A nap végén leveszem, és úgy, lábmelegen elkezdem a sarkát, meg a többi problémásabb helyet a padlóhoz csapkodni. Ezt csinálom vele pár percig. Utána felveszem még vagy fél órára, másnap pedig már simán mászkálok benne. 2-3 alkalommal még megejtem a padlóhoz csapkodást, annyi elég szokott lenni.

Honvédségnél tanultam amúgy.

2014. márc. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is most vettem egyet, jó hogy találtam ezt a kérdést :D
2015. nov. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!