Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csábításból jeles!?

Csábításból jeles!?

Figyelt kérdés

Nos... Szerintem nagyon kevés akciópontot kapunk... (napi 10...)Arra gondoltam, hogy nem e lehetne petíciót írni, mert tényleg ez így nagyon unalmas, meg idegesítő, hogy nem tudunk normálisan játszani rajta.... -.-" a szabályok a magyar szerveren eltérhetnek a külfölditől? Mert ha igen, akkor talán közösen kitudnánk harcolni a több akciópontot...Szerintetek is kevés?

(Akik nem tudják miről van szó, az légyszíves ne írjon ide, mert a trollokra nem vagyok kíváncsi... Minden normális választ köszönök, és minden véleményt elolvasok, ha azok kulturáltan vannak megfogalmazva..)

Köszi :)



2014. jan. 9. 16:45
 1/9 Kameko-san ***** válasza:
100%
Azt hiszem egy petíciós oldalon van is ilyen...
2014. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is kevés, jó lenne ha több lenne, de akkor meg be lehetne fejezni egy epizódot 3 nap alatt, és akkor meg várhatnál 1 hónapot a következőre...Úgy nagyon gyorsan haladna mindenki.
2014. jan. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és aki csak most kezdi a játékot?? neki 11 epit kell behoznia, hogy várnia kelljen egy hónapot újra... És mi van akkor ha az egész le lesz fordítva? Amúgy meg inkább legyen több, felesleges ap, és esetleg lelehessen játszani ugyanazt a részt többször, mint ne legyen.. egyébként meg nem hiszem, hogy van aki idegkárosodásokat szenvedne, ha hamarabb letudná játszani a játékot....
2014. jan. 10. 19:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Végülis, nem kell annyira több, hogy már olyan gyorsan menjen az egész, 15-20, és ha szerencséd van a játékoknál is nyerhetsz, de egeen, a napi 10 azért.. :)
2014. jan. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lenore Pein AsamiYuu válasza:

Kedves Kérdező! Pontosan tudom, milyen ez, amikor egy napot kell várni, de a játékban ez így jó. DE ha mindenképpen akciópontot akarsz, akkor valakivel, aki belemegy, csinálj meghívócserét. Végig kell vinni az első epizódot és belekell kezdeni a meghívott személynek a második epizódba, hogy te, aki meghívta őt, kapj 30 akciópontot és 15 dollárt. Ezt háromszor, négyszer megismétled, és lesz elég akciópontod az epizód végig játszásához. Én is így vittem fel a karakterem az ötödik epizódtól a tizedikre körülbelül másfél nap alatt. Ha wifizel pl. gépről, akkor magad is meghívhatod, mert biztosan fogsz akciópontot kapni. Tudom, így szereztem jó sokat belőle.

De ha nem akarsz ilyenekkel szenvedni, akkor a flowerpowerrel próbálsz szerencsét, és vagy nyersz akciópontot vagy nem, de az a petíciódolog hülyeség. Élvezd a játékot így, ahogy van, mert a moderátoroknak sok dolguk van, ne sózz rájuk még többet.

Egy ismerősöm kb 130 karit visz (xD) és mindnél a napi 10 akciópontot + a virágot használva jutott el pár hét alatt a 9. stb epizódhoz...

Ne panaszkodj. Lesz majd egy Eldarya nevű, csjhez hasonló játék is ;)

2014. jan. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a ne panaszkodj, az nem tudom, hogy hogy jött, ugyanis szerintem nem panaszkodtam, és ha igen, akkor sem vonhatnál felelősségre ezért...a meghívócsere meg nem működik, meg amúgy is felvitték 5. epizódig, szóval esélytelen..
2014. jan. 12. 19:04
 7/9 Lenore Pein AsamiYuu válasza:

Nem érted az iróniát, sebaj:)

És amúgy meg több, mint 2 hónapja abbahagytam a csj-t, így nem nagyon tudok semmi fejleményt sem, mivel hidegen hagy a játék, nem az életem :D


És nem felelősségre vontalak, hanem egy amolyan semleges, esetleg egy kicsit vidám jellegűnek szántam azt a bizonyos "ne panaszkodj"-ot. Nem kell mindenben a gonoszságot látni, meg a rosszat. :)


Huhh.. Remélem nem lett offoláls vagy minek szokták nevezni:D

2014. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a hangsúlyt sajnos puszta üzenetből nem tudom megállapítani ;)
2014. jan. 15. 23:14
 9/9 Lenore Pein AsamiYuu válasza:

Nem baj, tudom, de attól még nem kell egyből a lehető legrosszabbra gondolni. Oké, lehet én is hasonlóképp reagáltam volna, de csak lehet.:)

De inkább ne piszkáljuk ezt.:D

2014. jan. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!