Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fekvőtámasz ra kényszerítő...

A fekvőtámasz ra kényszerítő tanár testi fenyítést végez el? ( nem tesnevelés órán)

Figyelt kérdés
Egy barátom fog egy táskát amiben volt egy foci labda én megrugtam. A tanár meg oda jön és mondja hogy 10 fekvő támasz én el mentem órára rés bejött utánam. Aztán a teremben meg el kezd számolni hogy 15,20.... hogy enyi fekvőtámaszt csináljai.Én nem csinálta azt kérdezm mért kéne és mondja mert a szeme látára rugtam meg az osztálytársamat.A végére mondtuk hogy nem az osztálytársamat hanem a labdát a kezében ezért 10 fekvőt kellet csinálnom.
2014. jan. 9. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor örülj neki, hogy már nem pofozhat meg!

Tényleg ennyire megerőltető volt?

2014. jan. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

most ezzel mit tegyünk?

vannak olyan tanárok akik kilépnek a hatáskörükből de ezzel mást nem tudsz tenni mint panaszt teszel az igazgatónak de azzal se mész sokra.. de ha komolyabb ennél ez ügy akkor lehet csak rendőrségre menni (pl.: bántalmaz ok nélkül vagy túl nagy büntetést ad ki kisebb hibáért)

2014. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"bántalmaz ok nélkül vagy túl nagy büntetést ad ki kisebb hibáért"- Fekvőtámaszról van szó! Nem hátra kötött és zsíros kézzel való kötélmászásra, egy várárok felett!

Most komolyan el nem tudom képzelni, hogy mi lenne veletek, ha újra lenne mégis sorkatonaság...

2014. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem mert nem bírom csak mert mindenkit ezzel büntet már azt is aki csak fut a folyosón!
2014. jan. 10. 14:08
 5/5 Tom Benko ***** válasza:
Nem. Egészségre nevel. Szerinted mit kellett volna csinálnia, főleg miután te még faképnél is hagytad, effektíve negáltad a jelenlétét? Megdádáz az ujjával, vagy szigorúan néz?
2014. jan. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!