Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem bírom nélküle....

Mit tegyek? Nem bírom nélküle. Hiányzik. Semmi sem segít!

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja fáj ha lélegzem...fáj hogy élek..Ugyanis szerelmemet elvesztettem egy borzalmas baleset miatt..telefonon beszéltem vele..és hallottam mindent.!Néha a fülemben hallom a beszélgetést és látomásaim vannak..napjaim egyre borzalmasabbak..feldolgozni nem tudom..hiába segítenek!gondolkodtam hogy utána megyek..de van ami visszatartson..de viszont számomra az élet elviselhetetlen!Mutassak más embereknek példát?hogy én ezt ki bírom 14 évesen?istenem annyi mindenen keresztül mentem...ki egy élet alatt nem kap ennyi csapást.
2014. jan. 11. 12:06
 1/2 anonim válasza:

Szegénykém, el sem tudom képzelni, hogy milyen borzalmas lehet egy ilyen dolgot átélni:(

Nagyon sajnálom és fogadd őszinte részvétem!

De tarts ki, semmi esetre se gondolj ilyenre, hogy utána mész. Ezt egészen biztosan nem akarná ő sem!

2014. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úristen! Úgy sajnállak:( tarts ki, próbáld elfelejteni. Ő is azt szeretné, ha boldog lennél.
2014. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!