Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék többet olvasni...

Hol tudnék többet olvasni erről a rajzolási stílusról?

Figyelt kérdés

[link]

Nagyon tetszik nekem ez a kép és szeretnék én is hasonló rajzokat készíteni.Ezért szeretném megkérdezni hogy ti tudtok e valamilyen oldalt vagy könyvet amiben van némi leírás róla.Főleg az árnyékolás tűnik nehéznek az hihetetlen jól megvan csinálva.



2014. jan. 12. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Hmm... szerintem ez a manga műfaj egyik stilizált európai/amerikai verziója, (ítélve a készítő nevéből - Razuri-chan) a rajzok meg szerintem nem kézzel, hanem digitális rajztáblával készültek. Ez am valszeg egyéni stílus, tehát sehonnan nem tudod megtanulni, max elkezded másolni a képeket, és ráérzel a technikára (ez napok vagy akár évek munkája is lehet, ez a technikától, ill. a kézügyességedtől függ) remélem tudtam segíteni :)
2014. jan. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én első ránézésre ceruza rajznak gondoltam de jobban megnézve inkább filctollat mondanék,de az is igaz lehet amit te mondasz hogy rajztáblával készitették, azzal még nemigazán volt dolgom nem tudom hogy pontosan miket lehet elkészíteni vele.

Köszönöm a válaszodat.

2014. jan. 13. 15:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress rá, hogy digitális rajztábla, kiad egy csomót, igazából ugyanúgy rajzolsz vele, csak számítógépen
2014. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!