Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elvesztett diákomat ha vki...

Elvesztett diákomat ha vki megtalálta felhasználhatja ellenem bármibe is?

Figyelt kérdés
Elvesztettem a diákomat, valószínüleg az utcán eshetett ki a tokjából. most csináltattam újat. de akkor a régivel mi lesz, amíg nem jár le addíg ha vki aki megtalálta akkor felhasználhatja ellenem? (gondolok olyanra hogy mondjuk lopott és lebukott akkor az én diákomat adja oda vagy ilyesmi.)vagy ha megkaptam az újat akkor a régit "kiiktatják"?

2014. jan. 12. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs mitől tartanod. Az arckép egyrészt rajta van, másrészt a diákigazolvány nem hiteles személyazonosító - a rendőr csak személyigazolványt vagy jogsit fogad el erre a célra.
2014. jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

hát 1#es mondjuk ezt nem mondanám... fényképes igazolvány, és 14 év alatt nincs is más igazolványa az embernek..

és pl jegyvásárláshoz nemigen szokták összehasonlítani a személyivel vagy leellenőrizni, hogy kivagy mivagy...


KÉrdező! menj el szépen az okmányirodába, és meséld el mi történt.. persze időpontot kérsz.. van olyan opciójuk, hogy "elvesztés esetén" csináltatás... kérdezd meg ott, hogy mi a teendő, ők elmondanak mindent, de szerintem a csináltatáson kívül nincs más dolgod

de menj el mihamarabb, mert akkor tudják csak az igazolvány számát letiltani.. onnantól kezdve meg csak a diákkedvezményt tudják kihasználni rajta, hát egyefene, legyen jó napja, az már Neked nem árt:)

2014. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es: a kérdés arról szólt, hogy ELLENE hogyan tudják felhasználni. Mert úgy sehogyan.
2014. jan. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkien a hasznos válaszokat! :D
2014. jan. 13. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!