Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Itachinak mennyi esélye lett...

Itachinak mennyi esélye lett volna uchiha madara ellen, ha harcolnának a narutoban?

Figyelt kérdés
Mi lett volna ha harcolnak, mind a 2 élve. nem edo tenseiel? itachi meghalt volna egyből ellene? úgy hogy még egészséges volt.

2014. jan. 12. 22:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Durva, véres harc lett volna, az biztos! Hát, tovább tartott volna, mint Naruto vs Tobi, mert Itachi és Madara is vérprofi ninja, tehát sokáig nyüstölték volna egymást, de szerintem talán Madara nyerne! De nem biztos! Tulajdonképpen az veszítene, aki legelőször elpislogna valamit! És mivel mind ketten profik, ez nehéz lenne, de megtévesztésben Itachi a király! De egy eternal sharingant megtéveszteni.......hát! Nem éppen könnyű dolog! Ha gondolod írj egy privit és átgondolom jobban és ki is fejtem kicsit bővebben! :)
2014. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Itachi okos, és inkább elmenekül (trollface)
2014. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Madara chakra, tapasztalat és szemtechnika terén is torony magasan veri Itachi-t, egyedül genjutsu-ban rosszabb (legalábbis nem sokat láttunk tőle ezen a téren). Aki kételkedne, az hasonlítsa össze kettejük susanoo-ját, Madara egy csapással kettévágott vele egy hegyet, mindemellett rendelkezik még a rinnengan páratlan erejével is, a faelemről nem is beszélve.
2014. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Amíg nem edo tenseies Madara, addig nincs nekije rinneganja! Susano téren tényleg toronymagasan veri Itachit, de azt Yata tükrét nem tudja átvágni (elméletileg)! A fa elem meg most aztán nagy cucc tényleg!!!! Itachi meg víz és tűz elemet használ, ennyi! Ha a 3. hokage elbánt a fa elemmel, akkor egy Uchiha Itachi kaliberű ninjának is menne, mégha nem is könnyen! De jutsu téren értelmetlen vitázni, mert egy elemet tudnak uralni, tüzet és vizet, plusz Madara a fa elemet! Innentől fogva ki az okosabb és taktikásabb! Itachi okosabb és szerintem taktikásabb is! Láttuk mindkettejüket harcolni, Itachi a taktikásabb, a thai jutsu értelmetlen, mert a sharingannal tudják egymást másolni! :D Bármelyikük is győzne, nem lenne könnyű dolga egyiknek sem! De ha közel kerülnek egymáshoz, szinte biztos, hogy Madara genjutsuba esik! Bár lehet ez nem igaz, mert jobb a genjutsu elleni védelme az eternal sharingannak! De Itachi jobban használja a sharingant! Bár ki tudja biztosan?! Ezek csak találgatások! Szerintem így lenne! :)
2014. jan. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

1. Madara még az életében felélesztette a rinnengant.

2. A 3. hokage egy butított faelem verziót 'győzött le', a susanoo-s faklónok és a fasárkány azért kicsit durvábbak.

3. A susanoo-ik mérete azért fontos, mert elég jól mutatja a chakra-juk mennyisége közötti külömbséget.

4. Ha Sasuke ki tudott törni a tsukoyomi-ból akkor a tapasztaltabb, és erősebb Madara lezúzná azt, és ha emlékeztek még egy apró kis részletre a NS 321. részében Madara az egyik ninja-t genjutsu-val küldte rá a másikra

5. (Amiben nem vagyok biztos) Mi történne, ha Yuta tükrét szembeállítjuk a rinnengan ninjutsu elnyelésével?

6. Itachi intellektusát lehet magasztalni, de harc közben olyan imprózásokat nem látni tőle, mint Shikamaru-tól, őneki inkább hosszútávú előre elkészített tervei vannak, akárcsak Madara-nak. Nem érzem úgy, hogy harc közben emiatt Madara akár csak egy pillanatra is hátrányba kerülne.

2014. jan. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Itachinak nem kell harc közben improvizálni, a másik amiben viszont igazad van, hogy Madara rinneganja kialakul még életében, de a halála előtt, amikor már lábadozott, itt meg arról van szó, hogy Itachi és Madara is fitt! És oké, hogy Sasuke kitört, de akkor még benne volt Orochimaru, tehát dupla elme, az még Itachinak is sok! Valamint Itachi akkor már igazán volt fitt és egészséges! De attól függetlenül Madara győzne! De nem könnyen, valószínűleg annyi ideig tartana, mint a Tobi vs Naruto harc! És eléggé vért izzadna Madara, de végül sikerülne neki megölni Itachit! :(
2014. jan. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
,,Itachi okos, és inkább elmenekül" Lőra, ha hiszed, ha nem tényleg ez lenne! :) Elkezdődne a harc és egyszer csak legyőzik Itachit, azt kiderül, hogy csak egy klón! Az igazi meg elment! Itachi a taktikája miatt bármikor el tudna szökni harc közben, pláne, hogy 90%-ban a klónjai harcolnak! :D
2014. jan. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Utolsó, én pontosan ezt írtam, ami mondani akarsz. A harc szerintem nem lenne túl hosszú, Itachi-tól sosem láttunk életében különösebb erőfeszítést, azért mert szerintem nem is képes rá, ugyanis szinte azonnal elfogyna a chakra-ja(akárcsak Kakashinak) minden csepp erejét felemésztette Orochimaru elnyelése. Úgy vélem ez volt tőle a maximum, és ezzel Madara ellen nem harcolhatna sokáig.


Amikor Itachi legyőzte Kakashi-t a tsukoyomi-val akkor azt mondta, hogy ebből a technikából csak egy vérbeli Uchiha szabadulhat, magyarul Madara simán.

2014. jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk! Én kedvelem Itachi-t, és eszem ágában sincs lenézni őt.
2014. jan. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Igazad van, de Sasuke ellen csak azért lett rosszul, mert beteg volt! Ha egészséges, akkor még simán két lábon áll és lazán legyőzi Sasuket! Nah, teljesen 1-et értek Itachi chakra mennyiségével kapcsolatban, de az a pár klón, amit használ nem lenne nagy chakra erőltetés! És most így belegondolva szerintem Itachi nem is próbálkozna genjutsuval, mert tényleg nem tud azzal harcolni az eternal sharingan ellen, viszont ha cselesen sok klónnal átverné, és hátbatámadná egy amaterasuval, akkor győzhetne! De, persze ezt tudni kell kivitelezni, de ha Naruto átverte Kakuzut, akkor Itachi is át tudná verni Madara-t! De nem azt mondom, hogy CSAK Itachi győzhet, én csak azt mondom, hogy lenne esélye! De amúgy tényleg Madara nyerne! De nem könnyen! Bár....á, meg kéne csinálni 1 fillerben! :D
2014. jan. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!