Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kényszerbetegség? Halálfélelem...

Kényszerbetegség? Halálfélelem? Mi bajom,16 éves vagyok, depressziós nem vagyok!

Figyelt kérdés
Már 10 éves koromban is aggasztott az, hogy meg fogok halni...azòta is nyugtalanìt a gondolat, egyszer nem fogol felkelni, megszűnök lètezni, és nem lesz semmi, csak a feketeség. Nem lesz öntudatom. Nem nagyon hiszek a tulvilágbam, abban, h a lelkem a földön marad, vagy h ùj testet kapok... bàr elég furcsák, de a dédnagyimat a màsodik világhàborùban eltalàlta egy lövés, és a fenekèn lett egy kis besüppedés... A négy éves hugomnak szintèn van egy besüppedés a fenekén, ugyanott... Jelent ez vmit? Ti mit gondoltok?
2009. dec. 1. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Jól gondolod meg fogsz halni, nem akarlak elkeseríteni, de ez van, törődj bele és menj hallgass valami zenét, az használ mindig.
2009. dec. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok, de akkor már úgy sem lesz semmi, ha meghaltál, nem fogod érezni a semmit, ürességet.


Egyszer azt álmodtam, hogy meghaltam: Nem működött a kocsiban a fék, amit vezettem, egy sorompóhoz közeledtem. Láttam, hogy mindkét oldalról jön egy vonat, és közeledek, aztán csak annyit láttam, hogy már fekszek az ülésen, és annyit éreztem, hogy lassan nem érzem, hogy érzek. Éreztem, ahogy meghalok, ahogy megszűnik a tudatom, és minden érzékelésem, nagyon furcsa érzés volt. Nem kell mondanom, hogy azonnal kinyitottam a szemem.

2009. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Engem maga a tudat zavar,h nem tehetek majd semmit,nem fogok tudni magamról...
2009. dec. 1. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem fogsz tudni magadról. Én hiszek a túlvilágban és az újászületésben. Nekem az egyedüli problémát az okozza, hogy azt nem tudom megérteni egészen, hogyha meghalok, akkor ugye én már nem teljesen én leszek, hanem valami több, hiszen akkor a lekem már emlékezni fog az elmúlt életekre is.

A fenékbesüppedéssel kapcsolatban lehetséges, hogy van kapcsolat, de persze lehet, hogy csak puszta véletlen :D

2009. dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!Én idén leszek 17,lány vok,és 2éve kényszerbeteg.


Nincsen neked semmilyen betegséged,csak ugye a tinikorban mindenen gondolkodunk,néha talán túlságosan is,ez egy nehéz időszak mindenkinek,+ egyszerre "nagy és tágas" lesz a gondolkodásod,kitárul az egész világ,elkezdesz gondolkodni az élet furcsa/rejtélyes dolgain,ami a hormonoknak és az agyad megnövekedésének is köszönhető(nem viccelek!)


Azért,ha ez nem nyugtat meg,jó lenne,ha ezt egy hozzád közel álló felnőttel pl. anyukáddal vagy apukáddal megbeszélnéd.


Minden jót!!


Ui.:Az a süppedéses-dolog:én hiszek a rejtélyekben,és csoda biztosan létezik,na most ez vagy a véletlen műve(amit nem hiszek),vagy ez valami "jel"!Ezt nem tudom megmondani,esetleg írhatnál a neten egy ilyennel foglalkozó embernek,de ne aggódj ezen,téged nem érint ez a dolog,szerintem!!

2010. febr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!