Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Unatkozok nagyon. Világgá...

Unatkozok nagyon. Világgá akarok menni. Fogom a kis batyúmat aztán elindulok valami másik kontinensre vagy országba. Szerintetek hogy csináljam? Hogyan készüljek fel rá?

Figyelt kérdés
2014. jan. 16. 10:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
miért akarsz elmenni? Máshol nem fogsz unatkozni? Komoly a kérdésed?
2014. jan. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért akarok? Szegény vagyok , valami jobb helyet akarok keresni letelepedésre , jó helyre akarok menni... Igen komooly kérdés
2014. jan. 16. 10:53
 3/12 A kérdező kommentje:
Meg ha közben vándorolsz , utazol úgy nem unatkozol , új helyeket ismersz meg.
2014. jan. 16. 10:56
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

sok sikert hozza.



azert kuldj majd kepeslapot anyunak meg apunak a szomszed varosbol, ha odatalaltal.

2014. jan. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hú ne tudd meg hányszor gondoltam én is arra hogy leszállok a céges buszról és egyszerűen a másik irányba indulok. Tudom hogy van aki éhezik, szarban van de azok ők, nem én miért legyenek rám hatással.?

Ha elindulsz úgyis lesz valahogy, lehet azt a képeslapot nem a szomszéd városból küldenéd egy fél év után....csak van az emberben a hülye félsz, meg a "biztos hely" otthagyása, család sajnálata és a többi....ha ezek nem lennének jobb lenne.

2014. jan. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Pénz nélkül a nagyvilágban csak úgy?
2014. jan. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
17 vagyok. Nem birom már ezt a helyet el kell indulnom hamarosan. Valahonnan pénz is kellene , de hát eléggé szegény vagyok...Fogom a batyúmat aztán elindulok világot
2014. jan. 16. 11:26
 8/12 A kérdező kommentje:
látni
2014. jan. 16. 11:27
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem szomszédvárosba tervezem , hanem más kontinensre
2014. jan. 16. 11:27
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
hat penz nelkul nem fogsz sokra menni, ha csak nem a kaland egy kulfoldi orszagban valo koldulast jelent.. sajnos nem ugy van ez mint a mesekben.
2014. febr. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!