Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik film lehet ez?

Melyik film lehet ez?

Figyelt kérdés

Nemrég karácsonykor láttam pont dec.24-én, este fele de az a baj a tv ujság rosszat ir :( nem irja nekem a cimet megnéztem 16:00 tol 23:00 ig hátha valamelyik csatornán volt-e de nincs...

Szóval a történet egy átlagos család talán a 80-90 es évekbe esetleg a 70-es de azt már nem hiszem mert a fehér nönek fekete férje volt...

Szóval egy gyönyörü házba laknak a feleség felbérel éppen egy bejárónőt akinek fekete a férje...

Egy családi vacsorát rendeznek amirre meghívja a bejáronőt és a férjét. A vacsoránál a családban lévő srác bejelnti, hogy én homoszexuális vagyok erre felál és elmegy. A bejáronő megszolall, hogy a férjem (nem tudom hogy hívják...) tesi tanár egy középiskolában szóval biztos ért a kamaszok nyelvén. Megkérték, hogy menjen fel a szóbába, felment és megkérdezte a sráctol tényleg meleg vagy? mondta nem tudom erre levetközött a bejárónő férje és mondta fogj meg fogj meg... ezután elkezdtek csokolozni stb... Késöbb a srác már logott a suliból nem tanult (mert stréber votl ezellöt) sportolt plázákba járt stb...

Egy nap az apa haza hoz egy fehér szőrű, vörös szemű egeret egy kis ketrecbe. Az apa a munkahelyéröl hozta mert ugyis kisérleti állat lett volna, erre a apa lánya az egeret este magára teszi kényezteti magát (nem szó szó szerint értve) és a lányra rossz hatást tesz. Este a barátjával alszik persze rossz kedve van a lánynak igy nem akar du*ni. A lány felkel az ágyból és ugy lazán kiugrik az ablakon, nem halt meg szerencsére. Az anyja kijön a szobábol és iszik a vizet és megnézi miért van ilyen hideg a házban és nyitva van az ablak azt veszi észre igy kinéz és becsukja de nem csukta be mert meglátta a földön fekvő lányát. A lány meguszta,de sajna sok csontja összetört toloszékbe került. A fiuja a lánynak szerette de nem valami nagyon szerette már a lány azért mert a lányt nem nagyon tudta kielégiteni... Igy csak szad* maz* -ztak... Ezután a lány elzavarja és a ház cselédjéhez megy és vele akar du*ni... Persze a lány észre veszi öket igy nem tudtak mert lefényképezte öket igy elmegy a fiu és mondta a lány neki, hogy utrállak nem szeretlek stb. igy elment. Egynap az apa épp a munkábol é haza és egy látomásba azt látja, hogy mindenkit megöl a házban egy fegyverrel. Amikor a valóságba tér vissza pont cseng a telefon (erre ébredt) és a felesége mondja, hogy az egér tehet mindenröl negatív hullámokat terjeszt... és igy az apa kiveszi az egeret a ketrecböl és beteszi a mikroba megsűti és megeszi.... mikor épp hazaért az egész család, szólnak az apának és nem válaszol mikor felmegy a feleség a emeletre láss csodát az apábol egy oriás egér lett és leteperte az ágyra a feleségét és meg akarta erőszakolni, Ordit a felesége és jönnek fel a többiek a lánya egy késért ment és nagy nehezen felért a emeletre ekkor betoppan a lány barátja és a kést elveszi tölle és a nagyra nött egérbe döffi... Ezután mindenki elment a temetésre.



#film #egér #apa #öngyilkosság #Óriás egér #70-80-90 es években játszodó #Toloszékes lány
2014. jan. 17. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt már kiírtad egyszer, de akkor sem tudta senki sem a választ!
2014. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó cuccot hozhatott neked a Jézuska karácsonykor...
2014. jan. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!