Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy akusztikus...

Szeretnék venni egy akusztikus gitárt, tudnátok ajánlani valaki márkát, ami jó, viszont nem túlzottan drága?

Figyelt kérdés

Február elején szeretném megvenni, teljesen kezdő vagyok, viszont nagyon meg szeretnék tanulni gitározni, nem tudom nekem milyen gitár lenne a legideálisabb. Maximum 50ezret szánnék rá és nem tudom, hogy ebből kijönnék-e.

Köszi a válaszokat!



2014. jan. 18. 13:04
 1/3 anonim válasza:
100%

[link]


Cort,Epiphone,Fender, gitárokat kaphatsz már 25 ezer környékén is. Egy Fender ennyiért best buy kategória csak a név miatt is. Ne költs ennél többet egy kezdő gitárra, mert lényeges különbség nincsen közöttük, úgyis attól függ kinek a kezében vannak.

2014. jan. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Yamaha gitarok is tokeletesek a celra

nekem YamahaC40em van, es sok eve volt 30ezer... eleg jo gitar, azota se kivanok jobbat, tokeletes hangja van itthonra vagy baratok koze:)

2014. jan. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nékem is olyan gitarom van mint az elozonek, de ilyen kategóriában a cortok is jók.

menj el hangszerboltba próbálj ki egy kettőt, hasonlitsd össze őket és ha vmelyik tetszik vedd meg.

2014. jan. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!