Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bűncselekménynek számít-e ha...

Bűncselekménynek számít-e ha tizennyolc éven alul Tippmixelek?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy tilos, de azt szeretném megtudni, hogy engem mondjuk rendőr elkaphat-e vagy megbüntethet-e ha rajtakap, hogy mondjuk egy bácsival feladatom a szelvényem, vagy csak mondjuk rám szólnak azt annyi.

2014. jan. 18. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogyan is kapna raja? Nem akkor kell megkérni, odaadni amikor rendőr is van ott.
2014. jan. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De mondjuk ha már régóta ugyanoda járok, és a pénztáros nő már mindig csúnyán néz rám, nem lehet, hogy egyszer feljelent pl? Vagy hív egy rendőrt?
2014. jan. 19. 18:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor mért oda jársz?

Nekem szerencsém volt amég nem töltöttem be. Mert mikor egyszer elkérte tőlem akkor azt mondta, hogy kérjek meg valakit, hogy adja fel nekem és utána mindig így csináltam. Tudta, de megértette.

Keress új helyet vagy egy haverod menyjen be és te várd meg kint.

2014. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!