Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vészhelyzet! Nagyon ciki, ha...

Vészhelyzet! Nagyon ciki, ha ma este, amikor fogat mostama WC-n, benyitott az apukám?

Figyelt kérdés
Szóval, mivel későn értünk haza, ezér gondoltam, ne kelljen külön-külön, ráültema wcre, és közbe fogat mostam, de ez nagyon ciki???

2014. jan. 19. 00:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy haverom többször eljátszotta (mármint több helyen is), hogy a WC-n ült és közben pizzát zabált. :)


Nem különösebben ciki, ha szóba kerül legfeljebb megmondod hogy így spóroltál időt alvásra.

2014. jan. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is csináltam már, igaz, ritkán, de siettem és kellett spórolnom az idővel, csak, rám nem nyitott rám az apukám. :) de, nem kell ezen annyira kibukni, előfordul az ilyesmi.
2014. jan. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó, de az csak vicc, meg poén... qm nem hiszem h előfogjönni, nem olyan tipus. És szerintetek mit gondolhat?
2014. jan. 19. 00:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem azt, amit én gondolnék a helyében: Semmit. XD

Nem kell mindent túlagyalni.

2014. jan. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, én pisálás közben szoktam fogat mosni. Egyfajta kihívás is, ha nem tudsz egyszerre két dolgot csinálni. Koncentrálni kell, hogy egyik kezedet tarts egy helyben és irányítsd a "sugarat", a másikkal pedig a fogkefét huzigáld a szádban. Ha összekevered kellemetlen végeredménye lehet. :D
2014. jan. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sz**tál közbe?
2014. jan. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt gondolhatta, ügyes gyereke van, jól ossza be az idejét..

Semmi ciki nincs benne. Lehet, legközelebb ő is kipróbálja, ha sietnie kell.

2014. jan. 19. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy lehet ezzel időt spórolni, már annak, aki nem szokott trónolni. :D De mindenesetre nem is ciki. (Amúgy, ha én rányitnék valakire, aki valami cikit/intim dolgot csinál, én tutibiztos cikibbnek érezném a tényt, hogy benyitottam, mint azt, amit láttam. Úgyhogy maximum magát szégyelli.)
2014. jan. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, mostmár megkönnyebbültem, főleg az utolsó segített. Ment is neked a zöld!
2014. jan. 19. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!