Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azért ez nem semmi. Szerintetek?

Azért ez nem semmi. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ezt igazából az látja eddig, aki megért már egy bizonyos életkort. Átfogja az összes GYK. kategóriát. Én 2000-ben voltam 14 éves, és azon filózok, hogy azóta szinte semmi nem változott. Ugyanazok a problémákkal küzködtök, ugyanazok a dokgok érdekelnek titeket az élet minden területén. Ugyanaz a beszédtéma., ugyanaz a séma. Olyan, mintha az élet ismételné önmagát. Életszakaszok 14-18 évesek(tinik, kamaszok), és huszonévesek. Ugyanezeket éltem át én is. Mintha egy forgatókönyv szerint történne minden, amiben csak olvasni, de írni nem lehetséges. Akkoriban nem tűnt fel, amikor benne voltam, csak éltem az életem, élveztem az életet, tettem amit tennem kellett.
2014. jan. 19. 19:03
 1/5 vid82 válasza:
Ezt jól látod.
2014. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi vár rám 30 éves koromban? Most 23 vagyok és férfi.
2014. jan. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Ezt így nem lehet konkrétan megmondani, hogy mi fog veled történni.

Sok dologtól függ. Rengeteg féle módon alakulhat. Amiről a leírásban beszéltem az a tipikus dolgok, nagyjából azonos dolgok.Mind emberfüggő, körülményfüggő, hogy mi lesz a végkifejlett. De! Mi a feladat? Kocsi, ház, barátnő, barátságok, iskola, munka, házasság stb. Ami az élet rendje, ahogyan működnek a dolgok. Hosszú lenne mindent leírni mikről tudok. Az a lényeg, hogy a világ és az emberi természet alapvetően nem változik, és beállt olyanak amilyennek.

2014. jan. 19. 21:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, értelek! Nagyon jó volt egyébként olvasni a felsorolásod, mert szinte mindent ebben a sorrendben (vagy némi változással) próbálok meg elérni! :)

További jó időtöltést! ;)

2014. jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ui:Mindig lesznek irigyek, idegesítőek, önzőek, pénzéhesek, divatmajmok, ribik, agresszívek, trendek, ellenzők, rosszindulatúak, jóindulatúak, megértőek, hülyeségek, ostobák, okosak, hülye felfogásúak, ködösítők,parasztvakítások, elvárások, gyarlók, optimisták, pesszimisták, igazságosak, igazságtalanok. Ezzel kell együtt élni. Minden korosztálynak meg vannak a sajátosságai. Pl: össze sem lehet hasonlítani egy 14 évest egy 25 évessel, és ez így is marad.
2014. jan. 19. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!