Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha őrültek vesznek...

Mit tegyek ha őrültek vesznek körül?

Figyelt kérdés
a családom azon veszekszik h. ki szarjon előbb és h. kinek kell még az oszt.társaim sem vmi normálisak néha úgy érzem én vok az egyetlen épp eszű a családban segítség kellene vmi elme gyógy intézet a családnak plusz-minusz pár ember !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ezek nem normálisak képzelhetitek ha már leírom

#bolond #őrült #gyenge elméjűek
2014. jan. 19. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Előbb magad körül sepregess, tanulj meg magyarul írni ès csak utána nèzz körül más kertjèben.
2014. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ú de bölcs valaki csak vicc ha nem vennéd a lapot na mindegy amúgy te nagyon unatkozhatsz ha ilyenekre válaszolsz,igen én unatkoztam aztán találkoztam barátokkal szerintem neked is ezt kéne tenned és a tanácsodat tudod hova dugd fel... és szerintem te végre hajthatod magadon hívj fel valakit,hogy hé unatkozom nincs társasági életem össze futhatnák valahol amúgy meg ez a 21.század SMS nyelven írnak mindenhol ha nem vetted volna észre ó bocsi hogyan is tudnád észre venni :p ez egy facebook jel ha nem tudnád :)
2014. jan. 20. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!