Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki le tudná nekem fordítan...

Valaki le tudná nekem fordítani? FONTOS!

Figyelt kérdés

Nagy American horror story rajongó vagyok, és minden résznek előre elolvasom a rövid kis leírását, de sajnos én németes vagyok, és nem igazán értem.. a fordító pedig.. Előre is köszönöm!

A dying Fiona becomes even more desperate to find and destroy the new Supreme… but also wonders if she should give it up and just enjoy her final days. As the time approaches for the new Supreme to demonstrate the Seven Wonders, a dangerous ritual proving the Supreme’s ability to master seven magical powers, more than one of the remaining girls begin to manifest multiple new powers. But it’s Papa Legba who Queenie demonstrates her newest power to: the power to descend into Hell, and to return. Cordelia has a nightmarish vision that puts the Coven’s future in question, while another vision leads her to confront the Axeman with a hard truth. Meanwhile, Queenie confronts Madame LaLaurie, who has found a new sense of ghoulish purpose, and Zoe returns to claim her destiny. And more than one person must face the consequences their actions when multiple acts of bloody vengeance are carried out… one of which may bring about the rise of the new Supreme at last.



2014. jan. 19. 19:15
 1/1 anonim válasza:

Mielőtt lefordítanám, köszönöm, hogy bemásoltad. :D Ez gondolom a 11. rész előzetese.


"A haldokló Fiona még kétségbeesettebben meg akarja tudni ki lesz az új Legfőbb, hogy elpusztíthassa... azonban azon is elgondolkodik, hogy feladja az egészet, és csak élvezze a hátralévő napjain. Ahogy az idő közeledik, hogy a soron következő Legfőbb bemutassa a Hét Csodát, azt a veszélyes rituálét amely bizonyítja a Legfőbb jogosultságát hét csodás képességre. A megmaradt lányoknak új képességeik kezdenek megnyilatkozni. Papa Legbának mutatja be Queenie új erejét: az erőt, amellyel alászállhat a Pokolba, és onnan vissza is térhet. Cordelia egy újabb víziót kap, amely igencsak megkérdőjelezi a Koven jövőjét, míg egy másik látomás arra készteti, hogy szembenézzen a Fejszéssel. Közben Queenie összeütközik Madame LaLaurie-val, aki egy új, hátborzongató célt talált magának. Zoe visszatér, hogy beteljesítse a sorsát. Több személynek szembe kell néznie a tettei következményeivel, mikor véres bosszú veszi kezdetét. Közülük lehet, hogy felemelkedik végre az új Legfőbb.

2014. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!