Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem merem megkérdezni a...

Nem merem megkérdezni a barátomtól h leszünk e kapcsolatba fb-n (amúgy én lány vagyok) és most mit csináljak? Mert most még várjak 510 évet h megkérdezze, mikor már kihalunk?! Xdd

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Igazi facebookfan vagy mint én :D
2014. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
miért nem mered?
2014. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert ha én megkérdezem és ő meg azt mondja h nem vagy h az anyja vagy a testvérei látják akk az ciki lenne.. xdd
2014. jan. 19. 20:56
 4/8 anonim ***** válasza:
az a ciki, ha parázik tőle, hogy meglátják...:(
2014. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De igazából úgy van h mindig én vagyok aki rá ír mert ő egyáltalán nem ír rám meg mindig én kezdeményezek mindenbe én írom h szeretlek stb.. amúgy nem tudom de ugye egy suliba járunk és ő 2 évvel idősebb de csak egy osztály különbség van köztünk..és oda sem jön hozzám meg hát én se hozzá mert igazából mindig én mentem és ő meg nem toom fél oda jönni hozzám xdd de ez nagyon rossz? xdd
2014. jan. 19. 21:34
 6/8 A kérdező kommentje:
(fél éve vagyunk együtt)
2014. jan. 19. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor nagyon rossz:D
2014. jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SylwerStone ***** válasza:

Fantasztikus mekkora gondjaid vannak.

Gondolom a 10. életévedhez nagyon közel állsz.

Vagy felülről vagy alulról.

2014. jan. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!