Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen suli a Jelky András...

Milyen suli a Jelky András ruhaipari szakközépiskola?

Figyelt kérdés
Suttyók járnak oda? Sok cigány jár oda? Mennyire biztonságos a suli,és a környék? Jók a tanárok? Igaz hogy oda szinte csak lányok járnak?
2014. jan. 19. 20:57
 1/6 anonim válasza:

hali, én is odaszeretnék menni,voltam nyíltnapon.

a tanárok ge...cinagy formák. a szakmai órák rohadtjók, a portás paraszt, 1-2 cigány van, de nem vészes:)

2014. jan. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
lehet későn írok de még van időd szeptemberig másikat keresni... Ne menj a Jelkibe!!!!!!!!!! Az egy szar!!!!!!!! Én oda jártam 6 hónapig de elmentem mert annyira rossz. A tanárok aberráltak, nem normálisak. Ha tényleg a divatszakmában szeretnél elhelyezkedni akkor felejtsd el ezt a sulit mert a 140 éves pályafutása alatt senkiből nem lett semmi(!) 2 tanár van aki egy keveset ért ehhez de akkor sem a divathoz hanem a varráshoz, nem beszélve arról h semmilyen marketinget és gazdasági dolgokat nem tanítanak.... Nem csak én hagytam ott rajtam kívül még 4 osztálytársam szeretné otthagyni év végén. Ráadásul az oktatási szinvonal annyira rossz h az átlagodat úgy lehúzzák, hogy esélyed nem lesz átmenni másik suliba mert nem fognak átvenni!!!!!!!
2014. máj. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

inkább modell divat

sokan ide jönnek át a jelkyből, tanítás, felszereltség, minden jobb

2015. jan. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
83%
Én már végképp későn írok, de azért azt elmondanám hogy a 122 éve álló iskolábók kerültek ki jó szakemberek. Akik olvassák, én csak ajánlani tudom. Aki divatszakmában helyezkedne el az ne azon múljon milyen iskolába jár, hanem hogy hogyan tanulsz, rajzolsz, tervezel és mennyire veszed komolyan.
2015. ápr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

az előzőnek félig-meddig igaza van, mert azok a sulik tényleg jobbak..

de a modell divat is áll annyi ideje, és az a jobb

2015. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Navégre válasza:

Sziasztok! Keresem ezeket a könyveket:


Benkő Istvánné- Deákfalvi Sarolta: Nőiruha-készítő szakrajz. 1-2.


Feketéné Hajdú Erzsébet: Női szabó szakrajz 1-2.


Megvenném valamelyiket, szerontetetk melyik a jobb?

más varrásispari könyvek is érdekelnek

Itt érsz el: 70/329 3406


köszi!

2018. febr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!