Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fehér öltény, vagy bunda...

Fehér öltény, vagy bunda kabát egy férfin - melyik vené ki a biztosítékot? (Csak ez a két lehetőség van).

Figyelt kérdés
A vicceskedő bárgyú c-s hozzászólásaitokat tartsátok meg magatoknak, nem érdekel mi van velük. Tisztelet azoknak akik egyébként is megkíméltek volna tőlük.

2014. jan. 21. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nálam mindkettő.

Túl színpadiasnak találom, nem tudom milyen alkalomra vennéd fel. Ha ebben jönne el az udvarlóm az első randira, akkor azt hinném, hogy fogadásból vette fel. Elég furának találom, hogy csak ez a két lehetőség van, szerintem ez nem valami jól megválasztott alapruhatár.

N/34

2014. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hova mész benne. Nekem egyikkel sincs bajom. Ilyen időben jobban meglepődnék a bundakabáton, bár azt se érteném, hogy csak úgy alkalom nélkül miért vesz valaki öltönyt. Attól is függ persze, hogy mi illik jobban az adott emberhez. Egy üzletember aktatáskával és bundakabáttal legalább olyan röhejes lenne, mint egy szarvasagancsot viselő, szakállas rocker az öltönyben. Függetlenül attól, hogy milyen színű az az öltöny...
2014. jan. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fehér öltönyt nyáron el tudom képzelni, hogy jól áll valakinek.

A bunda sokkal durvább, ha olyan szőrösre gondolsz. De pl. egy irhakabát prémmel nekem tetszik.

2014. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, szigorúan bundára gondolok, és igen, pontosan a színpadiasság és a "túlzás" a fontos (nyilván műszőrmére gondolok, miattam ne mészároljanak le egy állatot sem, túlzottan szeretem ahhoz őket).
2014. jan. 21. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Bunda.

A fehér öltöny szerintem nagyon szexi egy férfin,főleg a sötét bőrűeken.

2014. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!