Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sok ember leszólj az átlagos,...

Sok ember leszólj az átlagos, tömeg lányokat. De akkor milyen stílusúnak kell lenni? Ha mondjuk minden 2. lány emo, rocker, hippi, stb lenne, akkor meg az számítana átlagnak.

Figyelt kérdés

Ne értsétek félre, nem azért tettem fel a kérdést, hogy ha valaki ír stílusokat, akkor én azokat nem szeretném leutánozni. Csupán érdekel,hogy akkor mi nem számít átlagnak. És hogy mért baj, ha valaki tömeg ember? Jó, nem azt mondom, hogy nem jó, ha valakinek van stílusa (sőt, az jó), csak mint már írtam, ha mindenki olyan lenne, akkor a most átlagos emberek lennének a különlegesek.


Bocsi, ha kicsit össze-vissza lett, de remélem értitek a lényeget.



2014. jan. 21. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyedi stílusúnak, és nem olyannak aki beáll a birkacsordába.


Ha mindenki ferrárival járna, akkor nem számítana álomautónak, hisz mindenkinek olyan van.

2014. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, de mitől lesz egyedi?

Én is azt mondom, amit te a Ferrari-s példáddal.

2014. jan. 22. 16:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj a hogy a lányok nem azt veszikk fel amk tetszik hanem azt ami divat.Az az egyedi amit azért veszel fel mert tetszik,nincs rajta 1D,és hozzáadsz valamit magadból.
2014. jan. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az 1D-t utálom, szóval semmi pénzért nem vennék fel olyan ruhát. :D

Én azért azokat a ruhákat választom, amiket, mert tetszik-. Mondjuk éppenséggel divat is, de tetszik is. Van olyan ruha, ami szintén divat, viszont nem tetszik, és/vagy nem áll jól, azokat értelemszerűen nem is hordom. Szóval az 1D-s rész stimmel, ez félig-meddig, az utolsót ("hozzáadsz valamit magadból") pedig nem értem. Ami nagyon én vagyok, az a fülbevaló, de azt mindig hordok, ruhától függetlenül, csak cserélgetem őket (16 pár van^^ :D)

2014. jan. 23. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!