Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem olyan...

Mit csináljak? Nem olyan durva ötletekre gondolok de féljen tőle! Van egy fiú barátom de igazi barátnak nem mondhatom elégé nagyképű, nem tiszteli az embereket mindenkin átgátol! Jó nem mindenkin de az emberek 90% igen!

Figyelt kérdés
Megszeretném kicsit szívatni valamivel pénteken megyek egy házibuliba és ő is ott lesz meg még egy páran de csak fiuk meg én meg az egyik barátnőm valamivel beszeretném szívatni részletesen nem mondom el hogy mért de a lényeg az az hogy senkitől és semitől nem fél azt mondja de ez nem igaz csak mondja!! Pont ezért szeretném megszivatni egy kicsit hogy ne legyen magától úgy elszállva!!! Persze ugy hogy ne tudja meg hogy én csináltam!!
2014. jan. 22. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Gratulálok...
2014. jan. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sikerült megszivatni?
2014. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!