Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítsetek jó feladatokat...

Segítsetek jó feladatokat találni felelsz vagy mersz játékhoz! Fontos! Sok választ várok! Milyen feladatok vannak? Lehetőleg durvábbak is.

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
2009. dec. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ennél azért picit gyengébbekre gondoltam =)
2009. dec. 8. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem pl 11-12 evesen a papamek sotet pincejebol kellett egy szem krumplit felhoznom, nekem az meredek volt. Akkor...:D

Egy uncsitesommal csinaltattuk azt, h felmeztelenul rangassa a keritest, es kozben kiabalja, h orult vagyok, de igy szeretem magunkat!! :D Persze manapsag ezek mar inkabb a fiu-lany dolgokra mennek ra, h ki mennyi mer megtenni a masikkal...

2009. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi úgy játszottuk h pl fel kell izgatni az egyik lánynak a srácot (de rendesen h álljon a broki) tejszínhabnyalogatás csók simogatások stb stb
2009. dec. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!