Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért álmodom ezt?

Miért álmodom ezt?

Figyelt kérdés

Mostanában olyan furcsa dolgot álmodok... :/ Kb 2 héttel ezelőtt azt álmodtam, hogy van 5 lány elmennek egy "táborba" ami egy temetőben van. Van egy túravezető nő aki mindig meg mondja hogy mit és hogyan kell csinálni, ilyen küldetéseket kell véghez vinni, és mindig valami szellem/démon szerűek támadnak a lányokra (köztük rám ) ha valamit nem jól csinálnak. Természet feletti lények folyamatos félelem... És a szereplőket az álmomból, még soha nem láttam. Ma például el kellett menni egy patakhoz valami széttört kereszt darabjait megkeresni, és egy hatalmas, darumagasságú hintán kellett átlökni magam a patak túloldalára. Aztán amikor ezt a feladatot megcsináltuk (közben valamit rosszul csináltunk) jött egy régi szürke autó és hirtelen váltott a helyszín ilyen erdős temetőre amiben kevés a hely. A kocsiban egy öreg bácsi vezetett, egy ősz hajú piros szájú de fiatal nő ült hátul, az anyósülésen pedig egy kisbaba. Kérdezett tőlem valamit a bácsi, de nem tudtam rá válaszolni. Elkezdett engem üldözni az autóval a meredek lejtőn a fák között, vissza el... És amikor már nem tudtam hova futni felugrottam a kocsi tetejére és itt felébredtem.

Két hete folyamatosan ezt álmodom /ezeket/ , mert amit tegnap álmodtam , annak a folytatását álmodom ma. Segítsetek !!! Hogyan aludhatnék végre nyugodtan ????

13/l



2014. jan. 26. 07:54
 1/2 anonim válasza:

Ez csak annyit tesz, hogy már unod a sok megszokott dolgot, és vágysz egy kis izgalomra. (:

Amúgy úgy tudnál megint rendesen aludni, ha letöltesz egy hangos könyvet, vagy meditációs zenét a zenelejátszódra, és avval alszol, hogy közben hallgatod. Ezt elég egyszer-kétszer, utána már nem lesznek ilyen álmaid, nekem is volt hasonló élményem. (:

2014. jan. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm !! :)
2014. jan. 26. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!