Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Lejobb barátnő...

Mit csináljak? Lejobb barátnő baki

Figyelt kérdés
van egy feladatunk médián a lényege: hogy egy filmet kell készíteni. ő választotta a horrort ezért mindenki oda ment így nekem nem volt elég emberem ezért én is oda mentem. Mondtam neki egy csomó jó ötletet hogy hogyan lehet megcsinálni a sebeket, nemet mondott utána én is szörny akartam lenni de (engem) nem engedett ,aztán azt akartam volna ha megszáll az ördög és kicsavarodok (mert hajlékony vagyok és tudok úgy viselkedni mintha ördög bújt volna belém) de ő azért nem akarja mert nekem nem lehet főbb feladatom amivel kiemelkednék (pedig szerintem én tudnék olyat a filmhez tenni ami miatt az kiemelkedik a többi közül).

2014. jan. 26. 11:26
 1/1 anonim válasza:
szerintem mondd el ezt neki, és ha nem érdekli és máskor is volt már ilyen, hogy erőszakos és te meg a háttérbe szorulsz,akkor nem is igazi barátnő! :)
2014. márc. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!