Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kozmetikus, Gyógyszertári...

Kozmetikus, Gyógyszertári szakasszisztens, szociálpedagógus. Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy segítségre lenne szükségem és ha tudtok válaszoljatok. Most ezen a héten kell eldöntenem mi is szeretnék lenni. Ez a 3 dolog jött szóba. Igazából én a kozmetikához húzódok. Tudom,hogy tömegszakma de még is érzek magamban annyit ,hogy valahogy kitörjek és ha sokat küzdök és teszek érte talán sikerülhet egyszer jól megélnem kozmetikusként. Pesten tanulnám a MOSZIBAN

A következő a gyógyszertári szakasszisztens. EZ igazából anyukám ötlete. Szerinte van benne pénz főleg külföldön vagy Budapesten. Ez az amiben nemvagyom biztos. Tetszik,de még sem mernék lehet belevágni.

És végül a SZociálpedagógus. Családsegítős,ifjúságvédelmis stb. Ez az ami még érdekel. EZ ugye már nem szakma hanem főiskola.


FOgalmam sincs melyiket válasszam. Hazudnék ha aztmondanám nem a pénz érdekel..mert amilyen családi helyzetben lakok ki akarok innen tőrni. Tudom ezek nem álom munkák se álomszakmák...de mást úgyérzem nem csinálnék szívesen meg ezek érdekelnek.

Ti melyiket választanátok?? Segítsetek.

Esetleg tudtok valami ötletet minek tanuljon egy 19 éves lány? Leginkább humán beállítottságú vagyok..semmi reál..kivéve a biosz,



2014. jan. 26. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
gyógyszertári, de a kozmetikus sem rossz
2014. jan. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyébként gyógyszertárin én is gondolkozom Pesten, nagy pénz van a gyógyszerekben, lehet egyik képzésen még találkozunk :)
2014. jan. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!