Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért gond az ha fiús lány...

Miért gond az ha fiús lány vagyok?

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm (lány) mondta hogy jobb lenne ha nem lennék ennyire fiús. Szeretek online lövöldözős játékokkal játszani. ( BF2 , Cod4 ) 8 éves korom óta thai boxolok. Én szeretek ilyen lenni de a környezetemnek elég furcsa. Szerintetek mit csináljak? Nem szeretnék megváltozni. 16L
2014. jan. 26. 17:31
 1/6 brigitta :) válasza:
Ne is valtozmeg ha igy nem fogadnak el azok nem is igazi baratok
2014. jan. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne változz meg! Főleg nem ha így jól érzed magad! Mond meg a barátaidnak, hogy neked így jó és fogadjanak el így.
2014. jan. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért változnál meg? Mert más szerint meg kellene? És mióta érdekel téged mások véleménye?
2014. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. jan. 26. 18:48
 5/6 One of the Anonymus válasza:
Megváltozni hü**eség és szerintem te se szeretnél.És ha nem vágsz mindenkit a földhöz a thai box miatt akkor minden rendben.
2014. jan. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Közhely, de légy önmagad! :) Manapság azért már annyira nem szokatlan dolgok ezek egy lánytól sem. A kockulás legalábbis semmiképp, a thai box, talán. :D De a sport nagyon pozitív dolog, szerintem semmiképp ne hagyd abba, ha szereted. :)
2014. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!