Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minecraft Szerver TGF?

Minecraft Szerver TGF?

Figyelt kérdés

Keresek egy olyan szervert, ahol van Staff,Admin,Moderátor TGF!

Sok mindent tudok, és ezt be is tudom bizonyítani

skypom: strelok.egyszervolt

14/F



#moderátor #szerver #Minecraft #tapasztalat #admin #Moderátortgf #szervertgf #tagfelvétel.Minecraft Szerver
2014. jan. 26. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem 14 év ezen a földön kevés, hogy valami rangot kapj szerveren (normálison) úgy, hogy egy másodpercet se játszottál rajta...
2014. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazad lehet :( NORMÁLISON nemkapok :/
2014. jan. 27. 17:26
 3/8 pai107 válasza:
hát nemtom gyerekem szerintem semilyen szerón nincs tgf csak azon amelyik nem rég készült!!
2014. nov. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 pai107 válasza:
amugy
2014. nov. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Tudok mondani neked egy szervert:Bwcraft! itt meglehet venni az admin rangot:508FT nem op de szinte minden parancsot tud ip:91.147.192.99:25565 A Szerver nem mindig megy mert még házi úgyhogy hogyha rá akarsz menni és nem megy akkor ne add fel!
2014. dec. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 david74 válasza:
Lesz egy szeróm ami még nincs kész, de van TGF.Ha segítesz mapot építeni akkor automatice admin v. staff vagy.Jelölj be skypen a nevem hibszky1
2014. dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tf2levi válasza:

Szerintem te csak úgy találhatsz ha legalább az essentials és az alap bukkit/sigot/bungecord parancsait tudod! A plugin parancsok már csak részlet kérdése! Amúgy menj fel a szerverhirdető oldalra ahol naponta 10-20 hirdetés jelenik meg! Ezek között gyakori a TGF mivel új szerver! Nekem is van egy! Ha kedved szottyan akkor itt az ip: strongcraft.mcraft.io

Egyébként egy tgf-nél megvan szabva egy csomó feltétel! Már ahogy a profi szervertulajdonosok szokták! Ha egy nokedli szerverre mész csak annyi hogy: "Cs! Van TGF?" És már ott is az adminod/staffod!

2016. febr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

The-OldCrafters

Segítő TGF, ha jó vagy.

ip: s1.oldcrafters.net:25565

Weboldal: [link]

TGF: [link] tgf

2016. márc. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!