Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » EBAY megbízható oldal?

EBAY megbízható oldal?

Figyelt kérdés
szeretnék eBAY-ről rendelni csak mivel elöbb át kell utalni a pénzt azttán kapod meg a dolgot hát.... nem tdom ha valaki rendelt már erről az oldalról írjon! vagy ha valaki tud más internetes vásárlás megbízható oldalt akkor irjon!

2014. jan. 28. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Lényegében annyira megbízható, amennyire a konkrét eladó. Tizenvalahány alkalommal rendeltem onnan és csak egy esetben nem kaptam meg. Az eladó utólag arra hivatkozott, hogy nem ajánlottan adta postára, próbált megnyugtatni, hogy majd valahogyan kompenzálja, azóta is várok (csak olyan 10 ezer Ft-nak megfelelő euro-t buktam.
2014. jan. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Megbízható, ha olyan eladóstól vásárolsz! Én 99% alattival szóba sem állok, de még nekik is elolvasom a negatív visszajelzéseiket, hogy mik voltak a főbb problémák!

Az eladók a legtöbb esetben nagyon korrektek, ha nem jön meg a csomagod, vagy újraküldik vagy vissza kapod a pénzt csak időben jelezd nekik ebayen vagy paypalon.

2014. jan. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerencsére nem volt még problémám. Az igazság az, hogy apróbb dolgokat szoktam rendelni. Néha egy-két nagyobb 15k-s is szóba jön, de efölött inkább itthon adok egy kicsit többet, minthogy baj legyen. Hiába a support meg egyéb lehetőségek a pénz visszaszerzésére. Nem bízok ezekben, mindig lehetnek kiskapuk mindkét fél részéről. Itthonról akkor meg nézek nagy bágyadt szemekkel...


Sokan telefonokat akarnak rendelni. Adott esetben még ha beleszámolom a vámot s áfát lehet jobban jössz ki. Aztán ha ideér a mobil kiderül, hogy nem független...

Rosszabb esetbe átvágnak, mert látják, hogy elég távolról rendeltél. Visszaszerezni a pénzt meg elég macerás. Paypal rugalmas, de nem lehet erre hagyatkozni. Többnyire visszatérítés sincs ezeknél a termékeknél, ami azért macera megint...

2014. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!