Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megcsalt a barátnőm, mit...

Megcsalt a barátnőm, mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
Az egész, hát talán nem is olyan hosszú kapcsolat volt, de tökéletes, oylan meseszerű, csak úgy jött...Egy bulin ismertem meg és aztán meg egyre többet beszéltünk végül már midnennap facen, meg sokat tlaálkoztunk majd egy másik házibuln összejöttem vele. Érdekes volt, mert én voltam az első "pasija", 1 hónap után engedte hogy megcsókoljam...ja igen 16 évesek voltunk mindketten ő egy hónappal idősebb, nagyon szerelmes voltam, karácsonyra a kedvenc könyvét vettem neki, meg mindent megtudtunk besézlni, nagyon hasonló gondolkozásunk volt, csak egy idő után elkezdett jobban zavarni, hogy egy bátyának a haverjával beszélget (már ismerte régebbről) úgy a 5. hónap környékén... Aztán meg ez egyre jobban zavart néha mondtam is ezt, majd miutén lefeküdtünk, elkezdett egyre jobban arról a srácról beszélni, és 1 vagy 2 hónapra rá meghívta őt egy buliba... csak azt nem értme hogy mindent megadtam neki, alig veszekedtünk, akkor is tök értelmesen megbeszéltük, és miután elhagyott, kibeszélt baránőinek milyen jó nélkülem és végre megszabadult tőlem és foglalkozhat vele, és egyszerűen nem értem miaz...nem korlátoztam, nem csináltam igazából semmi olyat... és ha már elmúlt a szeretete iréántam mértnem mondta el megértettem volna, mert hát van ilyen az emberekkel, nem értem akkor mire ovlt jó ez az egész, most olyan 4 hónapja nem tudok róla semmit és nem is láttam őt, és ne mtudom mi történt... Valaki valami tanács vagy bármi, hogy mégis mitörtént? Bosszút álljak vagy vagy mi?

2014. jan. 28. 17:14
 1/5 anonim válasza:

Uhh.. hát elég nehéz mit írni ehhez..

Szerintem csak kihasznált téged, és lehet hogy csak túl akart esni az "1" kapcsolaton. Keresd meg és beszéljétek meg az egészet, hogy miért történt ez. Vagy zárd le magadba és felejtsd el, tudom ez nem könnyű, de sajnos ilyen az élet..

2014. jan. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De, olyan fura, hogy csak úgy a semmiből jött ez és ne megy ismerősömmel volt így... és egyfoyltában magamban keresem a hibákat, és tudom már sok idő eltelt de még mindig zavar és nem tudok mit kezdeni ezzel...mondogatták verjem meg akivel összejött meg sok iylen sablonos dolgot...de énis csak ezen agyaltam, hogy beszélne mkéne vele de erre meg sokan azmtondják csak rosszabb lenne...
2014. jan. 28. 17:26
 3/5 anonim válasza:

Értem.

Az erőszak szerintem semmire nem megoldás, azzal ne próbálkozz.

Hát a beszélgetésre lehet hogy mégis rá kellene szánnod magad, de te tudod..

2014. jan. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy már régi a kérdés nagyon, de aki azt mondta, hogy verd meg azt akivel összejött hülyeség, tudod miért?! Mert ha szeretett volna egy kicsit is a barátnőd akkor nem tette volna meg! Mindig kettőn áll a vásár, nem csak egy ember kell hozzá, nem erőszakolta meg, meg semmi.
2015. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hát ár régen történt azóta nagyából ugyanez megtörtént velem megint, szal már hozzászoktam, csak most egy fogatlan cigánnyal jött össze az illető... Nem igazán értem miért történnek ezek velem, köszönöm a választm égegyszer!!!
2015. jan. 20. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!