Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül Németországból...

Mennyibe kerül Németországból egy 19.5 kg. erősítő szállítása Magyarországra?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj fel valami weboldalra és nézd meg, én is ezt tudom csinálni. Egy csomagot körülbelül százféleképpen adhatsz fel, megint csak százféle különböző céggel. Ne várd hogy ezeket mi szedjük össze Neked:)


Deutsche Post

DHL

UPS

FedEx

DPD


stb stb

2014. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz a "kimerítő" választ.Nem vagyok ilyen téren tájékozott és azért kértem a segítséget.Azt hiszem ha valaki fel tesz egy ilyen kérdést akkor egyértelmű,hogy a legmegbízhatóbbat vagy a legolcsóbbat szeretné megtudni.Gondolod,hogy csak passzióból vagy netán unalmamban kérdezek ilyesmit.Néztem a kérdésem előtt a DHL.ex. és a beírt paraméterek alapján nekem 44 500Ft jött ki,ezután írtam ide mert nem akartam elhinni,hogy ennyibe kerül.
2014. jan. 29. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!