Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A hűtőmágnesről mi a véleménye...

A hűtőmágnesről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 11:18
 1/6 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy mennyit tartatok még ízlésesnek, elfogadhatónak.Néhány rokonnál már "bundás" a hűtő a sok

odatett biszbasztól, már szőrös plüssöket is láttam.

2014. jan. 29. 11:22
 2/6 anonim ***** válasza:
néha leverem a hűtőről és eltörik, de jobb mintha csupaszon lenne a hűtő
2014. jan. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk van 2 hőmérő(pizzához kaptuk) egy lányunkrol fotó mágnes és az alső hütőn(fagyasztó) meg néhány amivel a lányunk játszik. AMig mosogatok.. Igy azzal ő elvan. Számok,betük.Igy legalább nem a szobában "rendetlenkedik".. De amikor tele van a hütő az gáz szerintem is...
2014. jan. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk jó sok van, mert minden utazásunkon veszünk egyet az aktuális úticélról. Engem nem zavar, ha sok hűtőmágnes van kitéve, de a plüssök nem tetszenek.
2014. jan. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én bírom csak azért zsúfoltan ne legyen.
2014. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én is igy vagyok vele, 5 db gyümölcsös van az egyik hűtőn, és 5 db londoni emlék a lányomtól, a szokásos hírességekről, bobby, telefonfülke, stb.

nekem ennyi elég is :)

2014. jan. 30. 08:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!