Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van esély, hogy életben marad?

Van esély, hogy életben marad?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom túladagolta magát gyógyszerrel.15 éves lány,azt mondja bevett vagy 50 db-ot vegyesen több félét,például algoflex,nospa,rowachol meg nem tudom még miket...Rögtön felhívtam a szüleit,akik hívták a mentőket,a gyógyszerek bevétele után kb.fél órával érkeztek meg..És azóta nekem senki nem szólt,hogy mi van..Szerintetek túlélhette,vagy túl későn érkezett a segítség...?

2014. jan. 29. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
harogton kapott egy massziv gyomormosast, siman tulelhette. az, hogy neked nem szoltak nem tul meglepo, mivel nem vagy csaladtag.
2014. jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
majd megköszönik, ha egyenesben lesz a csaj ... egyébként van esély
2014. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
akkor ha fél órával később mosták ki a gyomrát lehet hogy túléli?
2014. jan. 29. 13:05
 4/10 anonim ***** válasza:
könnyen lehet
2014. jan. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De attól félek,hogy elvileg előtte napokig nem evett semmit.....és még mindig nem hívtak,hogy mi van pedig ez reggel történt...
2014. jan. 29. 18:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Van valami hír?
2014. febr. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A gyógyszer túladagolás ritkán halálos. Általában csak figyelemfelhívás. Kevés az a fajta gyógyszer amibe belehalhatsz ha beszeded. A nyugtatóktól is csak alszik (ott inkább az a veszély, hogy sokáig és kiszárad)
2014. febr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,szerencsére amint beértek a kórházba,kimosták a gyomrát,most jól van.:))
2014. febr. 1. 15:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez jó hír:)

Algoflex, nospa.. ezek a gyógyszerek egyébként tényleg ritkán halálosak..

2014. febr. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Algoflex Nospa ? Atya gatya ! Juj figyelemfelhívás volt ez a szerettei nem figyeltek rá vagy valaki nem is tudom eltörte a szívét ! Semmi baja az a lényeg !
2014. febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!