Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha elkezdem fizetni a tb-met,...

Babóca777 kérdése:

Ha elkezdem fizetni a tb-met, de van még tartozásom ebből, de a jelenlegi hónapot kifizettem, akkor már jogosult vagyok az ellátásra?

Figyelt kérdés
2évig nem fizettem,most kezdem majd fizetni,és ha orvoshoz megyek,akkor ellátnak majd mindenféle fizetés nélkül?Vagy csak akkor leszek jogosult a tb által támogatott ellátásra,ha már kifizettem az egész tartozást?
2014. jan. 29. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát sztem kéthavit kell befizetned, mert visszamenőleg kell fizetni-
2014. jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most nem fizetted ebben a hónapban?

Vagyis majd febr-ban fizetnéd (a januárit)

2014. jan. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha az előző havi be van fizetve, elvileg

a köv. hónapban mehetnél orvoshoz (nem "jelzi"

a rendszer, hogy nem fizetted) De nem tudom hogy

hány hónapot néznek, hogy hármat vagy csak egyet-egyet

2014. jan. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most megyek majd be jövő héten elintézni,hogy kapjak csekket,nem fizettem 2évig,ezért kérdeztem,hogy ha elkezdem fizetni,feladom a csekket,akkor utána jogosult vagyok e az ellátásra!?4-5hónap alatt ki fogom tudni fizetni az egész tartozásom,de mennem kell majd dokihoz és nem akarok magán orvoshoz menni...ha már feladok most 1-2csekket jövö héten,vagy ahogy kiküldik a csekkeket,akkor utána szeretnék elmenni a dokihoz!Csak ha még nem leszek jogosult,akkor magánorvoshoz kell majd mennem!
2014. jan. 29. 15:36
 5/5 A kérdező kommentje:
értem,akkor sztem feladok 3-4havi csekket majd egyszerre,aztán következő hónapba tudok menni elméletileg!:-) köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 29. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!