Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki ráismer erre az anime-re?

Animelover kérdése:

Valaki ráismer erre az anime-re?

Figyelt kérdés

régen láttam már és nem emlékszem a címére...

az alap sztori az, hogy a gyerekek letöltöttek valamilyen applikációt a telefonra, ami megmutatja a jövőbe tekintve egyik barátjuk halálát, azonban ezek tényleg megtörténnek és a főszereplő is belekerül egy ilyenbe, csakhogy amikor a pillanat van akkor a telefon megkérdezi, hogy akar-e még élni. Ő az igent választja, és akkor meg jönnek utána ilyen démonok (vagy mik) és a telefonból elő lehet hívni lényeket és azokkal harcolnak a démonok ( a földönkívüliek?) ellen és egész tokyo romokban van, mert ostromolják őket. A főszereplőnek egy tigrise is van, ami nagyon nagy szónak számít, mert ő az egyik legerősebb a telefonból előjövő kények közül (később egy főnix-et is elő tud hívni) és az anime végén neki kell megvédenie a várost...? ha valaki ráismert akkor légyszíves írja meg:) bocsánat ha nem lett annyira értelmes, gyorsan akartam leírni...



2014. jan. 29. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de erre én is kíváncsi vagyok :D
2014. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Devil Survivor 2

[link]

2014. jan. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez az! koszi szepen^^
2014. jan. 30. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!