Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angliában dolgozom, az adó...

Csincsilla19 kérdése:

Angliában dolgozom, az adó kódokról lenne kérdésem. Rossz adókódot kaptam, ami miatt 46 fontot adózom, pedig ez az első munkám ebben az évben. Hogyan oldjam meg hogy jó adókódot kapjak?

Figyelt kérdés
adókód :OT
2014. jan. 29. 18:18
 1/3 anonim válasza:

Ha jol tudom a HMRC-nek kell irnod ezugyben, de jobb ha bemesz a legkozelebbi HMRC Office-ba, es az ingyenes szamrol felhivod a Helpline-t, ott elmondjak a pontos cimet es, hogy mit kuld be!

Hasonlo cipoben vagyok ill. a kodot sikerult atallittatnom a levellel, csak meg nem kaptam vissza a tulfizetest, annak a visszaigenylese meg vissza van...

2014. jan. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
pont azt tedd amit az első mondd.
2014. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged!A pénzt egyébként áprilisban kapod vissza,már megtudtam. :)
2014. febr. 12. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!