Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook-os, de külföldi...

Facebook-os, de külföldi elérhetőséget nem tudtok?

Figyelt kérdés
Igen, mert sajnos, bár tény, hogy oda lettem volna, de hogy itthoni képviselete még nem nagyon, bár valami online-os dolog vagy az ég tudja már a mai technika világában, szóval lehetne, hogy valaki otthonról valamit összehozna! De olyat nem tudnátok, mert én még ilyet sem találtam, hogy egy külföldi elérhetőséget Hozzá! Sajnos egy kisebb utat tudom "be fogok" járni, mire oda, ami engem érdekelne el jutok, de sajnos ahhoz, ezt jó lenne tudnom, tényleg a "kinti" contact-ot!!!!!!! Mert továbbá majd kéne nekem, hogy egy Zenészről szintén még kint a u.s.a-ban létrehoztak egy oldalt és ez több-több országban is "bővült", azaz lett X.Y. (itt a zenész neve) azaz Todd Kerns Slash gitárosa, de ez most lényegtelen) Hungary vagy éppen France, tehát egyik-másik ki-ki bérli, vagy legalább is szerintem ezt csinálja, ezt most én találtam ki a "bérli" szót, de-de nekem a külföldi "helytartónak" tényleg kéne az e-mailes dologja!
2014. jan. 30. 22:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!