Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti is hallottátok Pesten és...

Ti is hallottátok Pesten és Pest környékén olyan 9 órakor a dörrenés szerű hangokat?

Figyelt kérdés
Még írtak róla cikket is: [link]
2014. febr. 1. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen hallottam, Rákosligeten. Mondtam is, hogy az ufól megtámadták Pestet, ki lehet kapcsolni a gyakorit.
2014. febr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 20km-re is hallani lehetett. Azt hittem, a szomszédok robbantgatják a maradék szilveszteri petárdájukat. Aztán lehet, hogy igazából mindenkinek most támadt kedve bulizni, és mindenhol fellőttek pár tűzijátékot :D Vagy valami figyelemfelhívó akció is lehetne. Nincs véletlenül ma valami világnap? :D
2014. febr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
elviekben most van a kínai újév, és ők tűzijátékoznak, de akkor eddig miért nem lehetett hallani?
2014. febr. 1. 23:55
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Ez biztosan az Érmelléki Kuglófember volt, éppen megevett egy rakás embert és emésztett, annak a hangját hallottad. A környék azóta is tele van kuglófnyomokkal.

A Zsindexet meg hagyjad, még a kicsi pónis meséskönyvem is hitelesebb mint az a szégyen.

2014. febr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem kérek trollkodást, egész Budapesten és környékén hallották, ha nem tudsz értelmesen megszólalni, legalább maradj csöndben :)
2014. febr. 2. 11:23
 6/8 anonim ***** válasza:
32%

Áhá, értem, bezzeg az Ezoterika témakörbe kiírni ezt a kérdést, főleg Zsindex oldallal, az nem az... :)

Kérdezőt miért nem lehet lepontozni?

2014. febr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
írj ki saját kérdést és akkor pontozhatsz :P ;)
2014. febr. 2. 12:53
 8/8 anonim ***** válasza:
2014. febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!