Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy srác És most tudtam...

Van egy srác És most tudtam meg hogy diák munkán van. Vagyis idősebb nálam Nem ismerem személyesen. De bele szerettem, És nem viccelek, de MINDENBEN hasonlítunk Érzem hogy szeretem És hogy vannak olyanok amiket csak Ö tudna megérteni Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elkel hogy felejtsem! Eddig reménykedtem benne hogy lehetne valami Hiszen olyan sok közös van bennünk De a kor Mert a kornak igenis van szerepe egy kapcsolatban Mit tegyek? Úgy érzem a gyomrom mindjárt felrobban
2014. febr. 2. 01:10
 1/2 A kérdező kommentje:

Amúgy 14 éves vagyok. És nem érdekelnek az olyan hozzá szólások hogy nézzem a meséket, babázzak , mert mások az én koromban már minden második srácnak meg voltak.

Nem én akartam hogy így legyen! A gyomrom nagyon fáj,nem bírok felállni mert szédülök. Nem tudom hogyan szerettem bele, de megtörtént. És érzem hogy komoly kapcsolatunk is lehetne.

2014. febr. 2. 01:14
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát szépjóestét. Tanácsot nem igazán tudok, adni de velem is megvolt ez. Kb egy hónapja focimeccsen megláttam egy srácot. Annyira megtetszett, hogy megkerestem facebookon is. Minden nap a képeit néztem, úgy éreztem, hogy halálosan szerelmes vagyok belé. Aztán teltek a napok, egyre rosszabul voltam, hogy tuti nem lehetne semmi közöttünk. Hát nem is lett. Azóta se láttam. De már megnyugodott a lelkem, ez csak egy fellángolás volt. Vagy valami ilyesmi. Egyébként a srác most töltötte a 17. életévét én meg 14 vagyok.
2014. febr. 2. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!